I Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Prywatne Gimnazjum nr 1

Zakończenie roku szkolnego

20190619 Zakończenie rokuW tym roku szkolnym zakończenie zajęć lekcyjnych miało miejsce bardzo wcześnie, bo już w środę 19 czerwca. Cała społeczność szkolna, podzielona na trzy grupy wiekowe, spotkała się na sali teatralnej, by podsumować mijający rok.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego

Noc Teatrów 2019

20190615 Noc Teatrów 1Tegoroczną czerwcową Noc Teatrów na scenie Supernova na urokliwym krakowskim Kazimierzu dominowały hinduskie klimaty. "Manikarnika. Głosy z Nirvany" to spektakl multimedialny, łączący muzykę, obraz filmowy i sylwetki występujące na cieniu.

Czytaj więcej: Noc Teatrów 2019

Wycieczka do Auschwitz

20180516 140418 foto Justyna KrzysztyńskaW środę 16 maja klasa 3 gimnazjum udała się busem na zwiedzanie Muzeum Auschwitz - Birkenau. Pogoda była dość kapryśna, dlatego zaopatrzyliśmy się w mocne buty, kurtki przeciwdeszczowe i parasole. Jak się okazuje - słusznie!

Czytaj więcej: Wycieczka do Auschwitz

Wspomnienie maturzystów

Nasi maturzyści przygotowali przemiły i radosny filmik zawierający wspomnienia z okresu licealnego i podsumowanie tych niełatwych, ale i pięknych wspólnych lat.