I Prywatne Liceum Ogólnokształcące

Prywatne Gimnazjum nr 1

Zakończenie licealnej edukacji naszych maturzystów

.

 

Zakończenie licealnej edukacji naszych maturzystów. W piątek 26 kwietnia klasa maturalna pożegnała swój stan uczniowski. Za kilka dni trzecioklasiści zasiądą jeszcze w ławkach, by napisać swoje egzaminy maturalne... Nasz zespół teatralny przygotował dla maturzystów autorski monodram, dwie piosenki i zabawny film, a członkowie zespołu zostali nagrodzeni dyplomami i płytkami z nagraniami ich artystycznych dokonań. Z rąk pani Dyrektor uczniowie otrzymali pięknie oprawione świadectwa, wyróżnieni - także nagrody książkowe, a trzy osoby zostały nagrodzone medalem Summa Cum Laude. Uczniowie, rodzice i nauczyciele pożegnali się w przemiłej, radosnej i pełnej serdeczności atmosferze. Teraz mocno trzymamy kciuki za naszych maturzystów!

 

 

 

 

 

Powered by iCagenda